DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1.700 Kč. 😊

Přidej se k nám

Seznam volných pozic

Financial Controller

Čemu by ses u nás věnoval/a?

 • Přípravě cash budgetu na následující měsíce a vytváření dlouhodobého business plánu založeného na kompletním dynamickém finančním modelu, jež obsahuje Profit & Loss Statement, Balance Sheet a Cash Flow Statement
 • Aktualizaci business plánu o data z účetních závěrek za uplynulé měsíce a vytváření scénářů možného budoucího rozvoje společnosti
 • Nastavení a vytváření pravidelného manažerského reportingu pro interní účely a investory
 • Sledování jednotkové ekonomiky a hledání příležitostí k optimalizaci nákladů
 • Optimalizaci a správě kapitálové struktury společnosti, tj. bankovního financování a faktoringu. Do budoucna prozkoumání dalších možností financování včetně mezzaninu, dluhopisových emisí atp.

Ještě lépe, pokud...

 • Máš zkušenosti s e-commerce/D2C business modely
 • Máš výborné dovednosti v Excelu a v minulosti jsi se již věnoval finančnímu modelingu
 • Umíš číst v účetních výkazech a rozumíš podvojnému účetnictví
 • Jsi kreativní, chceš své výstupy vylepšovat a dělat přehledné, máš chuť se dále učit
 • Máš vystudované finance či velmi blízký obor, ideálně i zkušenost na zahraniční univerzitě

Co u nás najdeš?

 • Růst ve firmě, jejíž první produkt jsou menstruační kalhotky, ale svoji dlouhodobou misi vidí ve vytváření produktů, díky kterým se lidé cítí přirozeně, zdravě a ohleduplně k přírodě.
 • Možnost kombinace home office i prostorné, vzdušné kanceláře na Vinohradech, kde máme i vlastní zahrádku :).

Zaujalo tě to? Napiš nám prosím na email hiring@snuggs.com

Budeme moc rádi, pokud se k nám přidáš.
Napiš nám prosím na email něco o svých zkušenostech.

Zapadneš k nám do týmu, pokud...

JSI PROAKTIVNÍ

Kdy jsi naposled dělal něco poprvé? Baví tě vykoumat, jak něco vyřešit? Zajímá tě, co dělají ostatní v týmu, a hledáš podněty jak společně dělat věci lépe? Naše cesta není nalinkovaná. Každý den se učíme něco nového o našem produktu, byznysu, ale především o našich zákaznících. Jediné, co je stabilní je naše touha dělat věci jinak a lépe.

JSI OTEVŘENÝ/Á

Jsme transparentní, mluvíme k sobě upřímně ale s empatií. Chceme se cítit příjemně a to i v případě, když se dočasně nakupí hodně práce. Pokud se něco nepodařilo, je dobré se o tom v klidu pobavit než to tajit. Neutápíme se v minulosti, kterou nezměníme. Věříme, že je člověk produktivnější a kreativnější, když je v bezpečném prostředí a odpočatý.

JSI ZODPOVĚDNÝ/Á

Snažíme se být samostatní a rozhodovat se podle svého nejlepšího uvážení. Pokud se některé rozhodnutí ukáže jako nesprávné, je to pro nás lekce nikoli pohroma. Důležité je si sám příjít pro radu, ať už za někým v týmu nebo za zkušeným člověkem mimo ni. Zároveň víme, že nejvíce problémům se vyhneme včasnou a správnou komunikací.

zakladatelé snuggs

S kým budeš pracovat?

Linda Šejdová

Co-founder

Tomáš Zahradník

Co-founder

Budujeme na hodnotách,

na kterých nam záleží

Přirozenost

pro nás znamená cítít se dobře ve svém těle, v jakékoliv situaci. Naše produkty dodávají ženám sebevědomí, dopřávají pohodlí a svobodu. Každé tělo si zaslouží vlídnost a respekt. Stejně jako si je zaslouží i naše planeta. Věříme, že nezatěžovat životní prostředí zbytečnostmi je přirozené a hledáme udržitelné cesty pro růst.

Odbornost

vnášíme do našich produktů každý den. Hledáme ty nejlepší hi-tech materiály a spolupracujeme s odborníky napříč odvětvími. Spojujeme fyzické a mentální zdraví s materiálové inženýrstvím i módními trendy. Slovo “Hotovo” neznáme. Díky zpětné vazbě našich zákaznic vylepšujeme naše produkty každý den.

Máme toho na srdci více

@snuggswear

Máme velké plány,

buďte první, kdo o nich uslyší