Doprava zdarma při nákupu Intimního gelu nebo nad 1.700 Kč  😊

Přidej se k nám

Seznam volných pozic

Marketing Designer

Part-time, Full-time, Freelance

Jsme snuggs, značka inovativních menstruačních kalhotek a dalších produktů v oblasti vaginálního a menstruačního zdraví. Od roku 2019 jsme rychle získali komunitu více než 150 000 spokojených zákaznic a zákazníků po celé Evropě. Budujeme zdravou a rychlerostoucí firmu, která se chová důstojně k lidem, kteří produkt vyrábí, a laskavě k přírodě, která nám propůjčuje vstupní materiály.

Co bude náplní tvé práce?

 • reklamní bannery na Facebook a Instagram
 • vizuály emailů
 • marketingové materiály pro naše kampaně (bannery, tiskové reklamy, plakáty, letáky, …)
 • vizuály příspěvků na sociální sítě
 • další materiály podle potřeby

Hledáme někoho, kdo…

 • už má nějaké zkušenosti s grafickým designem)
 • dokáže pracovat samostatně
 • má nové myšlenky a nápady
 • se domluví anglicky

Co nabízíme na oplátku?

 • růst – chceme růst jak jako jednotlivci, tak jako firma
 • neustále se učíme a vzděláváme
 • mezinárodní tým – Praha, Berlín, Hamburk, Paříž
 • můžeš pracovat na home office i v prostorné a vzdušné kanceláři na Vinohradech, kde máme vlastní zahrádku :)
 • jsou pro nás důležité výsledky práce stejně jako tvoje duševní pohoda, proto si například neposíláme pracovní zprávy před 9 a po 17 hodině

Zaujalo tě to? Napiš nám prosím na email hiring@snuggs.cz. Stačí link na tvůj profil na Linkedin a něco málo o tom, co tě na nabídce láká.

Nenašli jste pozici pro vás?

Ozvěte se na hiring@snuggs.cz a napište nám o vašich zkušenostech.

Zapadneš k nám do týmu, pokud...

JSI PROAKTIVNÍ

Kdy jsi naposled dělal něco poprvé? Baví tě vykoumat, jak něco vyřešit? Zajímá tě, co dělají ostatní v týmu, a hledáš podněty jak společně dělat věci lépe? Naše cesta není nalinkovaná. Každý den se učíme něco nového o našem produktu, byznysu, ale především o našich zákaznících. Jediné, co je stabilní je naše touha dělat věci jinak a lépe.

JSI OTEVŘENÝ/Á

Jsme transparentní, mluvíme k sobě upřímně ale s empatií. Chceme se cítit příjemně a to i v případě, když se dočasně nakupí hodně práce. Pokud se něco nepodařilo, je dobré se o tom v klidu pobavit než to tajit. Neutápíme se v minulosti, kterou nezměníme. Věříme, že je člověk produktivnější a kreativnější, když je v bezpečném prostředí a odpočatý.

JSI ZODPOVĚDNÝ/Á

Snažíme se být samostatní a rozhodovat se podle svého nejlepšího uvážení. Pokud se některé rozhodnutí ukáže jako nesprávné, je to pro nás lekce nikoli pohroma. Důležité je si sám příjít pro radu, ať už za někým v týmu nebo za zkušeným člověkem mimo ni. Zároveň víme, že nejvíce problémům se vyhneme včasnou a správnou komunikací.

zakladatelé snuggs

S kým budeš pracovat?

Linda Šejdová

Zakladatelka

Tomáš Zahradník

Zakladatel

Budujeme na hodnotách,

na kterých nam záleží

Přirozenost

pro nás znamená cítít se dobře ve svém těle, v jakékoliv situaci. Naše produkty dodávají ženám sebevědomí, dopřávají pohodlí a svobodu. Každé tělo si zaslouží vlídnost a respekt. Stejně jako si je zaslouží i naše planeta. Věříme, že nezatěžovat životní prostředí zbytečnostmi je přirozené a hledáme udržitelné cesty pro růst.

Odbornost

vnášíme do našich produktů každý den. Hledáme ty nejlepší hi-tech materiály a spolupracujeme s odborníky napříč odvětvími. Spojujeme fyzické a mentální zdraví s materiálové inženýrstvím i módními trendy. Slovo “Hotovo” neznáme. Díky zpětné vazbě našich zákaznic vylepšujeme naše produkty každý den.

Máme toho na srdci více

@snuggs
@snuggs

Máme velké plány,


buďte první, kdo o nich uslyší