JAK VZNIKAJÍ SNUGGS

Vaše menstruace je
v dobrých rukou.

Vyráběno lokálně

v Evropě

Naše materiály, včetně vysoce kvalitních látek a ekologických pletenin a gumiček, pocházejí výhradně od evropských dodavatelů. Všechny naše výrobky také vyrábíme v Evropě, což reflektuje naši oddanost etické výrobě a místním komunitám.

Každý pár snuggs je pečlivě navržen a ručně vyroben tak, aby spojoval bezkonkurenční pohodlí s nejmodernější absorpční technologií.

Bezpečné a spravedlivé

pracovní podmínky

Pravidelně navštěvujeme naše továrny, abychom naslouchali našim týmům, diskutovali s nimi a učili se od nich a abychom zajistili, že pracovní podmínky budou i nadále spravedlivé a bezpečné. Všichni pracovníci našich továren dostávají férovou mzdu. Máme jasný přehled o celém našem dodavatelském řetězci a v každé fázi, od produkce surovin až po výrobu, pečlivě kalibrujeme všechny dopady procesů.

Spolupracujeme

s vědci

Spolupracujeme s předními vědci, gynekology, a inženýry, aby snuggs byly přesně takové, jaké mají být. Při vytváření produktu, který musí být nejen příjemný na dotek, ale také fungovat podle nejvyšších standardů, nepřipadá v úvahu šetřit. Proto jsme tak hrdí na všechny naše kolekce – od nových bezešvých modelů až po nejprodávanější Hugger.

Pracujeme

s certifikovanými materiály

Naše menstruační kalhotky jsou vyrobeny z řady měkkých, udržitelných vláken a recyklovaných materiálů, včetně recyklovaného nylonu a materiálu Tencel. Materiály jsou certifikovány podle norem OEKO-TEX® a COOLMAX® freshFX®, což zajišťuje jejich odolnost a bezpečnost. Absorpční vrstva menstruačních kalhotek snuggs je navíc ošetřena antimikrobiální technologií, která bojuje proti nežádoucím pachům a hygienickým problémům.

Pár slov od našich zakladatelů

"Bez lidí by ve snuggs nebylo nic možné. Naší prioritou číslo jedna je vytvořit bezpečné a spravedlivé pracovní prostředí napříč všemi našemi procesy."