budujeme na hodnotách,
na kterých nám záleží


Přirozenost

pro nás znamená cítít se dobře ve svém těle, v jakékoliv situaci. Naše produkty dodávají ženám sebevědomí, dopřávají pohodlí, svobodu a bezstarostnost. Každé tělo si zaslouží vlídnost a respekt. Být sám sebou. Stejně jako si je zaslouží i naše okolí a planeta.

Věříme, že nezatěžovat životní prostředí zbytečnostmi je přirozené a hledáme udržitelné cesty pro růst. Záleží nám na důstojném a laskavém přístupu k lidem, kteří naše kalhotky vyrábí, k našemu okolí. K našim dodavatelům pravidelně jezdíme, společně procházíme výrobní proces, diskutujeme, vzděláváme se. Nasloucháme.

Odbornost

vnášíme do našich produktů každý den. Hledáme ty nejlepší hi-tech materiály, společně s experty napříč odvětvími. Pracujeme se špičkovými inženýry a odborníky, kteří se zabývají materiály do extrémních podmínek. To jsou nepropustné a zároveň prodyšné membrány, pleteniny rychle transportující vlhkost či ultra-savé materiály.

Ve snuggs tyto inovace přinášíme do běžného života, k menstruaci, protože se jedná o podobné principy a mnohdy i extrémnější podmínky. Spojujeme tak fyzické a mentální zdraví s inženýrstvím i módními trendy. Slovo “Hotovo” neznáme. Díky zpětné vazbě našich zákaznic vylepšujeme naše produkty každý den. Nasloucháme.


Věříme ve spojení technologie a přirozenosti.

Ve snuggs nás totiž baví oba světy. Věříme, že mohou existovat spolu.

Laskavost k sobě, druhým i k planetě.

zakladatelé snuggs

Linda & Thomas

Linda Sejdova

Zakladatelka

Thomas Zahradnik

Zakladatel

Budeme moc rádi,

pokud se k nám přidáte

Koho hledáme